Над 100 млади състезатели от 9 отбора в страната се включиха в турнира “Ботеви дни”. Участниците бяха приветствани за добрата игра и наградени от кмета Калин Каменов.
След оспорвани съревнования, първото място бе заето от тима на Локомотив Мездра, следвани от отбора на Сердика 1 и Ботев Враца, които заеха съответно второ и трето място.
Останалите участници в турнира се подредиха както следва:
място - Монтана;
място - Янтра 1 ;
място - Ком - Берковица;
място - Янтра 2;
място - Национал;
място - Сердика 2;
В рамките на съревнованието бяха отличени и:
“Най-добър вратар”- Димитър Антонов от тима на Сердика;
”Голмайстор”- Калоян Георгиев от тима на Ботев Враца ;
”Играч на турнира” - Михаил Петров от тима на Локомотив Мездра .
Още по темата
- Вижте как може да се забавляват малчуганите на НФС "Леденика"
- Ремонтът на близо 57 км от първокласния път I-1 Видин - Враца е на финален етап. Започва полагането на маркировката
- Под ръководството на Окръжна прокуратура – Враца се води разследване на пътнотранспортно произшествие, при което са загинали двама непълнолетни
- Забавления очакват най-малките на Националния фолклорен събор „Леденика“!