Селска свада и побой между жители на Баница и Мраморен завърши с пострадали мъже, които се лекуват в МБАЛ "Хр.Ботев" Враца.
На 23.04.2023г., в 04.00ч. в РУ-Враца е получено съобщение за побой в село Мраморен.
Установено е, че трима мъже от село Баница нанесли побой на двама жители на село Мраморен.
Пострадалите са настанени с различни наранявания в болница в гр. Враца. Установени и задържани са тримата от село Баница, те ще останат в ареста за срок до 24 часа.
Образувано е досъдебно производство по чл.129 ал.2 от НК.
Още по темата
- Вижте резултатите от специализирана операция срещу шофьори, организиращи нерегламентирани състезания тип "гонки"
- Постоянен арест за 15-годишен за грабеж и тежък побой в София
- Пиян шофьор предизвика пътен инцидент във врачанско - алкохолната му проба е над 3 промила
- Обраха магазин за домашни потреби във врачанско село