Средно училище “Никола Войводов” отбеляза патронния си празник
На тържествена церемония Средно училище “Никола Войводов” отбеляза своя патронен празник.
Заместник-кметът Александър Владимиров поздрави педагогическия екип и възпитаниците от името на кмета Калин Каменов. “Уважаеми учители, продължавайте да изграждате знаещи и можещи млади хора! Скъпи ученици, следвайте уверено пътя на своето израстване и съхранявайте историята на Вашето училище” - добави още Владимиров.
Приветствие към присъстващите отправи и директорът на СУ “Никола Войводов” – Снежанка Каменова.
В рамките на честването бяха отличени изявени ученици.
Още по темата
- Покрити паркоместа с фотоволтаици и зарядни станции ще бъдат изградени във врачанския ж.к. „Сениче“
- Стартира Лятната читалня на библиотеката във Враца
- Враца даде начало на националната програма „Христо Ботев – идеи, дело и наследство: 150 години по-късно“
- Задържаха крадец на пари от чанта в паркиран автомобил във Враца