В центъра на София търговец на мартеници блокира достъпа до аптека, като разполага щанда си на нейния вход.
При молба от страна на служителите на аптеката да се премести, мъжът отказва и започва да ги заплашва.
Посрещаме Баба Марта с по-високи цени на мартениците
Пред БНТ собственичката на аптеката разказа, че мъжът е заплашвал да изпотроши витрината. Аргументът му е бил, че има разрешение да разположи сергията си във всяка една точка.
Едва след сигнал на 112 агресивният търговец се е преместил.
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Още по темата
- Предаването на Николаос Цитиридис „Смарт фейс“ е обвинено в измама
- След скандал със съседите си мъж от Лом започнал да стреля с въздушен пистолет по тях
- Любовта на Петър и Юлиян ли е причина за любовния триъгълник, завършил с 3 трупа в Угърчин?
- Арестуваният в Угърчин сменил дрехите си, преди да го хванат, обвиняват го за 3 убийства