На 29 март /петък/ – датата, на която преди 20 години страната ни стана член на НАТО, в 19:00 часа сградата на местната администрация бе осветена символично в цветовете на българското знаме и на НАТО.
Инициативата е част от Националната програма за отбелязване на годишнината.
Още по темата
- Продължава косенето на зелените площи във Враца
- Община Враца чрез „Общностен център за деца и семейства“ стартира прием за участие в услугата „Лятно училище“
- Повече от 60 производители, занаятчии и търговци от всички краища на България ще посрещнат посетителите на Националния фолклорен събор „Леденика“
- Община Враца обявява четвърта покана за кандидатстване по проект „Зелена Враца – мисията е възможна“!