Жители и гости на село Върбица бяха част от кулинарния фестивал “На кафе с мекица, в село Върбица”.
Посетителите на събитието имаха възможността да опитат мекици, приготвени по стари рецепти.
Програмата включваше кулинарна надпревара, надяждане, детска изложба и томбола с много награди.

На фестивала присъстваха още: заместник-кметът Цветан Стойчков, общински съветници и гости на село Върбица.
Събитието се организира от Сдружение “Култура и зелен растеж - Враца и се финансира от Български фонд за жените.
Още по темата
- Спортен клуб „Спартак“ – Враца спечели отборната титла на Републиканското първенство по плуване за служители на МВР
- Два дни футбол във Враца
- Владислава Иванчева от библиотеката към Читалище "Развитие " Враца: Най-хубаво четат приказки на децата родителите и библиотекарите!
- Вечерна хоротека във Враца представи хорá от различни етнографски области на България