59-годишна жена пострада вчера при катастрофа на пътя Враца -Оряхово. От ОД на полицията Враца съобщават, че пътното произшествие е станало между три леки коли.
В болница е настанена 59-годишна жена, пътничка в един от автомобилите.
Пробите за алкохол на водачите са отрицателни.
Единият водач е шофирал след употреба на амфетамин.
Образувано е досъдебно производство.
Още по темата
- Задържаха крадец на пари от чанта в паркиран автомобил във Враца
- Върнаха откраднат телефон на собственика му
- Вижте резултатите от специализирана операция срещу шофьори, организиращи нерегламентирани състезания тип "гонки"
- Пиян шофьор предизвика пътен инцидент във врачанско - алкохолната му проба е над 3 промила