И тази нощ блокадите на пътищата останаха. Става въпрос за магистралите Струма, Тракия и Прохода на Републиката, съобщават от bTV.

„Вчера имаше много силни емоции. Хората ще дойдат, ще кажат и това ще направим. Ако кажат, че блокадата остава – оставаме. Ако кажат, че са доволни… Засега блокадата на АМ "Тракия" остава поне до решението на Народното събрание“, обясни Георги Господинов от синдиката на миньорите.

Миньорските синдикати на КТ „Подкрепа“ и КНСБ бяха единствените, които вчера на подписаха споразумението.
Слушайте и гледайте новия подкаст на darik.bg „В тренда“ в YouTube, Instagram и TikTok
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Още по темата
- „Убих деца!” Това казал на жена си шофьорът на тира, минути след зверската катастрофа на „Тракия”
- Шофьорът на тира от катастрофата с 3 жертви на „Тракия” наруши мълчанието си
- Възстановяват движението по ремонтирани участъци на АМ „Тракия“ преди летния трафик
- Обвиниха шофьора на камиона от катастрофата с три жертви на Тракия