Проблемът с електрозахранването в Северозападна България продължава. Частично е прекъсването в Берковица, Вършец и Козлодуй. Във Враца обаче три жилищни квартала продължават да са без ток. Повечето жители в Младост, Вежен и Медковец се отопляват на климатици и пелетни камини.
Хората недоволстват в социалната мрежа, че няма актуална информация от енергодружеството за възникналите проблеми, предава БНТ.
Заради натрупалия сняг и образувалия се лед по проводниците, няколко селища във Врачанско бяха без ток за празниците.
Още по темата
- Проблеми с обновяването на ЖП линия - Кюстендил - Гюешево
- Иван Янев: Народното събрание не е място за евтини роли и временни аплодисменти
- Ужасни проблеми? Световното по футбол за БГ журналиста Едуард Папазян!
- На 11 юни в област Враца, Видин и Монтана ще има планирани ремонти на електроснабдителната мрежа