Продължава разследването на тежкия инцидент в София, при който 79-годишен шофьор удари двама пешеходци. По първоначална информация от Столичната полиция, водачът вероятно е объркал педалите на газта и спирачката, което е довело до внезапното тръгване на колата към банкомата на сградата срещу него.
По това време на устройството имало човек и още един мъж, който чакал да го използва, посочва Нова.
От Спешната помощ уточниха, че 32-годишен мъж е с множество наранявания и е откаран в „Пирогов“, а другият пострадал - на 47, е транспортиран до Военномедицинската академия.
Още по темата
- Тротинетка се удари в автобус във Варна, двама са пострадали
- Под въздействието на алкохол: Мъж подкара камион на Община Несебър, блъсна се в ограда и кола на паркинг в Слънчев бряг
- Бързо полицейско производство за шофьор с 2,29 промила алкохол
- Подробности за двете деца в „Пирогов“, пострадали с тротинетки към Околовръстното