Премиерът Андрей Гюров свиква днес работна среща с министъра на енергетиката Трайчо Трайков, министъра на икономиката и индустрията Ирина Щонова и министъра на регионалното развитие и благоустройството Ангелина Бонева в Министерския съвет.
Теми на срещата ще бъдат множеството сигнали за високи сметки за ток и цените на питейната вода, пише bTV.
След срещата е предвиден брифинг за медиите.
Още по темата
- Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 евро
- Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
- Строителството на нови жилища у нас е най-скъпо в ЕС за десетилетие
- КЗК проверява цените на храните и напитките на летище „Васил Левски“ заради съмнения за монопол