С празнично шествие с националния флаг ще започне тържественото отбелязване на 147-та годишнина от Освобождението на България.
На 3 март пъстрата колона ще тръгне в 12:00 часа /в района на „Тракийска принцеса“/ и ще продължи до площад „Христо Ботев“, където ще се проведе официалната церемония.
Още по темата
- Двама младежи загубиха живота си след тежка катастрофа във врачанско вчера
- Във Враца представиха стихосбирката „Звуци на магийни капчуци“ от Румяна Маринова
- Ученичка от ППМГ – Враца с престижно отличие в национален ученически конкурс
- Пиян шофьор без книжка преобърна колата в крайпътен скат - загинал е спътникът му