Над 20 състезатели от 10 клуба в страната участват в осмия кръг от Републиканския шампионат по Супермото.
Състезателите бяха приветствани от заместник-кмета Александър Владимиров, който им пожела успех и изрази увереност, че картинг пистата във Враца ще продължи да бъде домакин на подобни престижни състезания.

На официалното откриване на присъства и почетният председател на Българската федерация по мотоциклетизъм - Богдан Николов.
Още по темата
- Покрити паркоместа с фотоволтаици и зарядни станции ще бъдат изградени във врачанския ж.к. „Сениче“
- Стартира Лятната читалня на библиотеката във Враца
- Враца даде начало на националната програма „Христо Ботев – идеи, дело и наследство: 150 години по-късно“
- Задържаха крадец на пари от чанта в паркиран автомобил във Враца