Pop-up изложбата „20x20 е равно на 200“ на Десислава Лапева и Бисер Лапев ще бъде открита на 14 май в SmArt Center Vratza.
Експозицията ще посрещне посетители от 18:00 ч. на 14 май до 18:00 ч. на 15 май и ще бъде достъпна само в рамките на 24 часа.
В рамките на събитието гостите ще имат възможност да разгледат 200 картини във формат 20х20, да се срещнат с авторите, да обменят идеи по проекта и да споделят чаша вино в артистична атмосфера
Още по темата
- "Търсачи на символи, знаци и загадки" във Врачанския музей
- Продължава обработката на зелените площи във Враца
- Областният управител Росен Михайлов и ръководството на „МД Електроник“ обсъдиха бъдещето на производствената база във Враца
- Община Враца чрез „Общностен център за деца и семейства“ стартира прием за участие в услугата „Лятно училище“