В инициативата, която бе под наслов “Да преобърнем играта”, се включиха и служители от общинската администрация. Те почистиха пространствата от спортен комплекс “Колодрума” до Гребната база.
В кампания се включиха 341 доброволци, като за всички бяха осигурени ръкавици и чували.
Към 13:00 ч. извозеното от Общинското предприятие “Чистота, озеленяване и благоустройство” количество отпадъци бе 22 100 кг.
Още по темата
- Община Видин продължава политиката си за привличане на млади медици
- Започна жътвата в монтанско - откриха я с водосвет и ритуал в с. Мадан
- Карлос Насар се включва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
- 40-годишен мъж от Видин е предаден на съд за причиняване на телесна повреда на майка си