Тежка катастрофа стана в София между два автомобила. Сигналът е подаден около 13:00 ч. Инцидентът е станал на бул. "България" и ул. "Флора" в посока квартал "Бояна".
По първоначални данни единият автомобил е отнел предимство на другия, съобщиха от СДВР за БНТ. Двата автомобила са управлявани от водачи на 29 години и на 59 години.
Пострадала е жена на 58-годишна възраст. На място има екипи на пожарната и линейка на Спешна помощ.
