Част от София остава без парно и топла вода до 1 януари. Причината - авария в центъра на града, пише Нова.
Засегнати са абонатите на дружеството около булевардите „Сливница“, „Христо Ботев“, „Патриарх Евтимий“, „Прага“, „Тотлебен“ и „Пенчо Славейков“.
Очакваното възстановяване на топлоподаването е предвидено за 12:00 ч. на 1 януари.
Още по темата
- Скопие сезира НАТО и поиска извинение от София
- Убийството на „Лъвов мост“: Прокуратурата обвини мъж в умишлено избутване на друг през парапета
- Отиде си шампионката по борба Жанет Немет след падане от 11-я етаж в София
- Михаела Доцова открива пленарната сесия на Парламентарната асамблея на ПСЮИЕ в София