В ж.к. „Дружба“, гр. Плевен, ще бъде извършено присъединяване на новоизграден водопровод към разпределителната водопроводна мрежа.
За времето от 08:00 ч. до 17:00 ч. ще бъде нарушено водоподаването по ул. „Св. Климент Охридски“, в участъка от кръстовището с ул. „Десети декември“ до газстанцията, както и в района на бензиностанция „Шел“ и бл. 319 в ж.к. „Дружба“.
След приключване на строително-монтажните дейности водоснабдяването ще бъде възстановено поетапно, съобразно техническите възможности на водоснабдителната система.