Зам.-кметът Александър Владимиров се срещна с ръководители на групи и участници в Националния поход “Козлодуй-Околчица” в село Баница.
Ръководителите на групите и участниците разказаха за първите дни от похода.
На срещата присъстваха още: кметът на село Баница - Владимир Вълов, ръководителят на НТП “Козлодуй-Околчица” Евгени Филипов, директорите на ОП “Спорт и туризъм” и БКС Сашо Вълков и Борислав Димитров.
Още по темата
- Спортен клуб „Спартак“ – Враца спечели отборната титла на Републиканското първенство по плуване за служители на МВР
- Два дни футбол във Враца
- Владислава Иванчева от библиотеката към Читалище "Развитие " Враца: Най-хубаво четат приказки на децата родителите и библиотекарите!
- Вечерна хоротека във Враца представи хорá от различни етнографски области на България