Обласният управител на Сливен Михаил Кашеров честити професионалния празник на своите служители. На личната си страница в социалната мрежа пише:
"На 23 юни отбелязваме Деня на служителя в държавната администрация – в днешния ден изразяваме уважение към хората, чийто труд често остава извън светлината на прожекторите, чиито усилия да бъдат стълб в управлението и функционирането на държавата ни понякога биват пренебрегвани.
Служителите от областна администрация Сливен ежедневно са на своето място в услуга на гражданите, в услуга на нашето общество. И ние всички трябва да уважаваме, да поддържаме хората, които с труда си допринасят за по-добро управление, повече прозрачност и по-качествени публични услуги.
Честит празник на всички служители в областна администрация Сливен! Пожелавам Ви здраве, професионално удовлетворение и увереност, че Вашият труд има значение за развитието на Сливенска област и на нашата родина България.
Вярвам, че вие сте готови и заедно можем и ще успеем!
Михаил Кашеров