При голям интерес интерес премина първата прожекция от лятната програма във Враца.
Жителите и гости на града имаха възможност да гледат българския филм “Пулсът на танца”.
Тази вечер(20 юли) лятното кино продължава с филма “Защото обичам лошото време”, където в главната роля е врачанката Неда Спасова.
Началото е 22.00 часа, пред сградата на община Враца.
Още по темата
- Нестинарски танци, автентични носии и много танци и музика с "Етробрасбенд" в първия ден от НФС "Леденика"
- Вижте как може да се забавляват малчуганите на НФС "Леденика"
- Ремонтът на близо 57 км от първокласния път I-1 Видин - Враца е на финален етап. Започва полагането на маркировката
- Под ръководството на Окръжна прокуратура – Враца се води разследване на пътнотранспортно произшествие, при което са загинали двама непълнолетни