В деня, когато православната църква чества Рождество на Пресвета Богородица, храм „Св. Рождество Богородично“ в кв. „Кулата“ отбеляза своя храмов празник.
Света литургия отслужи отец Георги Тодоров, а на присъстващите бе раздаден курбан за здраве.
На събитието присъстваха: кметът Калин Каменов, народният представител Мартин Харизанов, общинският съветник Владислава Лакова, пълномощникът на кв. “Кулата” и граждани.
Още по темата
- Община Враца продължава инициативата за събиране на ненужни мебели и стара електротехника
- Община Враца обявява четвърта покана за кандидатстване по проект „Зелена Враца – мисията е възможна“!
- Враца събра международни лидери, инвеститори и иноватори на Levant Foresights Summit 2026
- Кампанията за изхвърляне на едрогабаритни отпадъци във Враца продължава до 25 май