В деня, когато православната църква чества Рождество на Пресвета Богородица, храм „Св. Рождество Богородично“ в кв. „Кулата“ отбеляза своя храмов празник.
Света литургия отслужи отец Георги Тодоров, а на присъстващите бе раздаден курбан за здраве.
На събитието присъстваха: кметът Калин Каменов, народният представител Мартин Харизанов, общинският съветник Владислава Лакова, пълномощникът на кв. “Кулата” и граждани.
Още по темата
- Продължава косенето на зелените площи във Враца
- Община Враца чрез „Общностен център за деца и семейства“ стартира прием за участие в услугата „Лятно училище“
- Повече от 60 производители, занаятчии и търговци от всички краища на България ще посрещнат посетителите на Националния фолклорен събор „Леденика“
- Община Враца продължава инициативата за събиране на ненужни мебели и стара електротехника