Автобус се запали на Аспаруховия мост във Варна.
Сигнал за това е получен в 8 сутринта на тел. 112.
Превозното средство не е на градския транспорт, а на частен превозвач.
Според първоначалните данни е заради техническа повреда.
Няма пострадали. Пожарът е изгасен.
Чака се пътна помощ с влекач за изтеглянето на автобуса.
Инцидентът обаче предизвка километрична опашка.
Още по темата
- Освободени са всички задържани при акцията в район „Приморски”
- Демерджиев: Разследването по казуса „Баба Алино“ продължава да разкрива нови данни за корупционни практики и участие на общински служители
- 25 арестувани при акцията във Варна, петима от тях - общински служители
- ГДБОП влезе в администрацията на варненския Район „Приморски“, задържаха 7 души