На 15 януари в РУ-Видин е образувано досъдебно производство по повод противозаконно отнемане на лек автомобил „Сеат Ибиза“ с видинска регистрация, който е бил паркиран на улица в село Арчар, около 00,10 часа.
По-късно на същата дата автомобилът е установен изоставен с нанесени повреди по дясна страна след настъпило пътнотранспортно произшествие с паркиран „Фолксваген Битъл“ на улица в същото село.
Още по темата
- Ракета против градушка предизвика пожар на нива с пшеница в землището на с. Иново
- Пламна през нощта лека кола „Шевролет Авео“ с видинската регистрация
- Задържаха мъж за умишлено повреждане на автомобил
- Разследват извършители, които са изписали цинични текстове по вратите на сградата на кметството в гр. Брегово