Свидетел на тежката катастрофа в София с 2 жертви и много ранени разказа какво е видял в минутите след ужасния инцидент.
„Сигурно има пострадали. Има и много линейки. Видях автобуса обърнат настрани. Една кола е врязана в автобуса, а още една друга е разделена на две части“, заяви той.
„Имаше хора по земята, легнали. Те викаха и плачеха. Просто бяха в шок“, завърши той.
Министерството на здравеопазването заяви, че оказва пълно съдействие на екипите за спешна медицинска помощ след тежката катастрофа на "Челопешко шосе".
Общо 10 линейки се отзоваха на мястото на сериозния пътен инцидент тази вечер.
За съжаление, един човек е починал в резултат на сблъсъка. По-късно беше потвърдена и втора жертва.