Младата изпълнителка Дивна представи новата си песен „Витамин Д“ в “Следобедният блок с Димитър Панев“ по Дарик радио.
Тя разказа, че историята на проекта е започнала още през 2020 година по време на пандемията. „Тогава усещах как всички имаме нужда от „Витамин Д“, онова, което ни дава Слънцето, контакта с хората, музиката. Две години по-късно песента получи нов живот, трансформира се, имаше доста промени в музикално и твочерско отношение“, сподели още изпълнителката, като добави, че с този проект иска да подари добро настроение на слушателите.
Културни събития на фестивала „Open Buzhludzha“
Песента „Витамин Д“ си има и цветен видеоклип, по който са работили режисьорът Йордан Георгиев и операторът Пламен Каменов. „ В танците се включиха мои приятели - актьорите Александър Евгениев и Крис Атанасов“, разказа още Дивна.
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Следете най-актуалното от деня на страницата ни във Фейсбук
За забавни видеа ни последвайте в TikTok
Следвайте ни и в Инстаграм
Още по темата
- Младата певеца Дария дебютира с "Пак ще се намерим"
- Папи Ханс с голям успех в Кан, български проект впечатли света
- Поли Генова: Имах нужда от помощ! Певицата откровено за терапията и тъмните моменти
- „Светилник 2025–2026: Че какво без песен е светът"– празник на музиката и детските мечти озари Народния театър