Димитър Николов заяви, че Бургас иска да бъде домакин на следващото издание на "Евровизия", след като стана ясно, че България ще приеме конкурса през 2027 година.
Знам, че София ще е чудесен домакин, но заявявам категоричното желание на Бургас за домакинство. Ще дадем всичко от себе си, за да е перфектно. И ще бъде, написа Николов в официалната си страница във Фейсбук.
В същата публикация кметът добавя: "Това, което Дара направи за България, тепърва ще дава резултати. И не само заради Евровизия. Всъщност Дара написа съвременната приказка за младите – колкото и да е трудно, да не се отказваш".
Още по темата
- Поли Генова: Имах нужда от помощ! Певицата откровено за терапията и тъмните моменти
- Дара отказа да участва във фестивал в Баку заради руски поп звезди
- „Ghost guns“: Разбиха схема за производство на 3D принтирани оръжия в Бургас (СНИМКИ)
- 67% от българите се гордеят с победата на Дара с песента „Бангаранга“ на „Евровизия“