Ботев Враца направи 2:2 при гостуването на Берое в Стара Загора. Домакините поведоха през първата част, но Браян Переа изравни. Джани Политино даде преднина на домакините, но в добавеното време Даниел Генов вкара изравнителния гол.

В 10-ата минута Мартин Ачков стреля от движение, но ударът му премина над напречната греда.

Домакините поведоха в 17-ата минута, когато Жорди Говеа стреля от границата на наказателното поле и успя да я вкара в мрежата.

Ботев Враца изравни в 59-ата минута. Мартин Смоленски изпълни корнер, а Браян Переа засече топката с глава, вкарвайки я в мрежата на домакините.

В 61-ата минута Федерико Бариос направи добро спасяване след удар на Сагардия.

В 71-ата минута Берое отбеляза втори гол. Трибуле изведе Вия, който пусна към Политино и той вкара на празна врата. Първоначално бе маркирана засада, но след намеса на ВАР голът бе признат.

В 85-ата минута Ботев Враца Ласана Н’диайе можеше да донесе точката за врачани. Той се озова на добра позиция в пеналтерията, но прати удара си встрани.

В 4-ата минута на добавеното време отборът на Христо Янев стигна до равенството. След сериозно разбъркване в наказателното поле, Даниел Генов успя да прати топката в мрежата. Вратарят на домакините Мота допусна грешка.

Дълбоко в добавеното време Ботев бе близо до трите точки. Спас Георгиев стреля с глава, но стражът на домакините успя да спаси и да избие в ъглов удар.