Всички, от една страна, казват - "Да има правителство, да не се ходи на избори", ама Борисов сам да каже какво иска да правим. Това заяви лидерът на ГЕРБ в Габрово. Той беше на посещение на стадион "Христо Ботев" в града, където се открива новото осветление.
Обектът е завършен за три месеца и половина, стана известно от видео, публикувано на фейсбук профила на Борисов.
Община Габрово е кандидатствала за изграждане на осветление на стадиона, а инвестицията е на стойност 1 484 339 млн.лв. Вече има четири 40-метрови стълба, 120 LED осветителни тела и осветеност, която отговаря на всички международни стандарти.

Още по темата
- Нови студентски протести с призив за предсрочни парламентарни избори в Сърбия
- Хаджигенов: Изглежда ми като логичен ход Кандев да участва в президентските избори!
- Хаджигенов: Нашият интерес е Европейският съюз, а не путинова Русия!
- Георгиев, „Възраждане“: На партията на Радев казваме: „ГЕРБ-2, здравей!“