Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов направи първи коментар след огромния протест в центъра на София срещу Бюджет 2026 и правителството. Борисов използва Фейсбук страницата на своята партия за своето обръщение, в което заговори за избори.
"Спирам да се съобразявам и мълчаливо да приемам всякакви безумни искания по безспорно лошо структурирания бюджет. Или застанете с ГЕРБ и заедно работим в мнозинство от 121 депутати, правейки нов бюджет, или избори", заяви Бойко Борисов.

Още по темата
- Нов размер на социалната пенсия за старост ще обсъди правителството
- Ивелин Михайлов за руския патриарх: Не трябва да намесваме вярата в политическите борби!
- Ивелин Михайлов: Прокуратурата и съдът се управляват от Прокопиев, Пеевски и Борисов!
- Ивелин Михайлов: Винаги на първо място съм слагал ползата за обществото!