Опасно шофиране в София. Кола навлезе в насрещното движение по булевард „България“.
Видеото е публикувано във Фейсбук групата „Катастрофи в София“.

На кадрите се вижда как лек автомобил се движи с висока скорост в грешното платно на един от най-натоварените булеварди в столицата.
Те са заснети в сутрешните часове, когато трафикът все още не е интензивен.
Въпреки това поведението на шофьора създава сериозен риск от челен сблъсък.
Още по темата
- 15-годишният, загинал при катастрофа в Ловешко: Успал се за училищния автобус и взел колата на баща си
- В Дупница: 17-годишен не оцеля след като се вряза с джип в къща
- Герои: Говорят пожарникарите предотвратили ад на „Челопешко шосе“
- Трима остават в тежко състояние след зверската катастрофа при гонка