Катастрофа между тир и автобус предизвика задръстване на АМ “Хемус” тази сутрин. При сблъсъка са пострадали няколко души, двама от които са транспортирани в болница “Св. Анна” в София. Сблъсъкът е станал минути след 9 ч. на аутобана след тунела “Витиня” и предизвика километрична опашка.
Движението е било спряно, докато тече огледа на местопроизшествието и е осигурен алтернативен маршрут. Изясняват се причините за пътното произшествие.
При удара е пострадал един от шофьорите. Той е с контузия на главата. Със счупени зъби е 18-годишно момиче.

Още по темата
- Бащата на Сияна: Иде ми да си изровя детето с ковчега от земята и да не стъпя повече в България!
- Бащата на Сияна: Боби, детето, загинало на АМ „Тракия“, е племенник на мой приятел!
- Бащата на Сияна: Г-н Радев, това, което вършите с нас, е абсолютно цинично!
- Бащата на Сияна: Радев ми стисна ръката и обеща, че ще имаме среща! Не се е случила!
