56 мъже от Афганистан са задържани в товарен бус на надлеза за гр. Кермен, на 261 км от магистрала "Тракия" в посока София. Няколко дни са били без вода и храна. Шофьорът е избягал, предаде БГНЕС.
Неговата самоличност не е ясна.
15 човека са получили медицинска помощ и са отведени в болниците в Сливен и Ямбол.
Някои са с обезводняване, а други в по-тежко състояние. Има около 4-5 избягали, които ще бъдат търсени в района на Нова Загора.
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Следете най-актуалното от деня на страницата ни във Фейсбук
За забавни видеа ни последвайте в TikTok
Следвайте ни и в Инстаграм
Още по темата
- Бащата на Сияна: Иде ми да си изровя детето с ковчега от земята и да не стъпя повече в България!
- Бащата на Сияна: Боби, детето, загинало на АМ „Тракия“, е племенник на мой приятел!
- Бащата на Сияна: Г-н Радев, това, което вършите с нас, е абсолютно цинично!
- Бащата на Сияна: Радев ми стисна ръката и обеща, че ще имаме среща! Не се е случила!