Доброволци, служители на местната администрация, общински съветници, екипите на социални услуги, Младежки център и предприятията се включиха в националната кампания “Да изчистим България заедно”.

Кметът Калин Каменов благодари на участниците в инициативата, които почистваха предблокови пространства в ж.к. “Металург”.

В рамките на акцията се почистват и други жилищни квартали на Враца, както и паркът в кв. “Бистрец”.
Събраните отпадъци ще бъдат извозени от екипи на БКС.

Още по темата
- Покрити паркоместа с фотоволтаици и зарядни станции ще бъдат изградени във врачанския ж.к. „Сениче“
- Стартира Лятната читалня на библиотеката във Враца
- Враца даде начало на националната програма „Христо Ботев – идеи, дело и наследство: 150 години по-късно“
- Задържаха крадец на пари от чанта в паркиран автомобил във Враца