Българинът, намушкан с нож след нападение в Скопие, е транспортиран обратно в България, съобщават от NOVA.

Припомняме, че гостуването на Левски в Северна Македония за двубоя с местния Шкупи не премина без инциденти. Фен на "сините" беше намушкан по време на атака към два автомобила.
Състоянието на Андонов е стабилно, без опасност за живота. Веднага след като е приет във ВМА, са му направени всички необходими изследвания и консултации. Настанен е в реанимацията на лечебното заведение, където ще бъде под непрекъснато наблюдение.

В РСМ полицията продължава издирването на мъжа, който рани с нож 29-годишния футболен фен Драгомир. Според властите самоличността на нападателя вече е установена, но няма следа за местонахождението му.
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Още по темата
- Как живеят заедно македонци и българи извън политиката?
- Муцунски: България никога няма да успее със сила да смени самосъзнанието на хората в Сев. Македония
- КЗК проверява цените на храните и напитките на летище „Васил Левски“ заради съмнения за монопол
- „Славия“, ЦСКА и „Левски“ в благотворителен мач в помощ на пострадалите и семействата на загиналите край Ямбол