Шофьор е блъснал две жени, пресичащи на пешеходна пътека в София, съобщиха за БТА от Столичната дирекция на вътрешните работи.
Инцидентът е станал на на булевард "Христо Ботев" и ул. "Позитано". Мъжът, управлявал автомобила, е с увреждане.
Двете жени са транспортирани в болница с болки в краката.
Мъжът не е шофирал под влиянието на алкохол или наркотици. По първоначална информация вината е негова, пише БТА.
Още по темата
- Възстановено е движението в посока София по АМ „Тракия“ след тежката катастрофа с три жертви
- Тежката катастрофа на АМ „Тракия“: Загиналите деца са таланти от школата на футболния Славия
- Тежка катастрофа по пътя Айтос-Карнобат, две жени са загинали
- 18-годишен е с опасност за живота след катастрофа в Русе