Разследват смъртта на бебе, родено в домашни условия, предава БТВ. В неделя вечерта майката е отишла във Втора САГБАЛ „Шейново“ в София с новороденото, което вече е било мъртво, информират от лечебното заведение.
Случаят е предаден на полицията. Води се досъдебно производство.
По неофицилна информация при раждането у дома жената не е била асистирана от специалист.

Още по темата
- Минута мълчание в парламента за жертвите на катастрофата край Ямбол
- Младеж на електрическа тротинетка нападна баща с тримесечно бебе край Гребната база в Пловдив
- Убийството на „Лъвов мост“: Прокуратурата обвини мъж в умишлено избутване на друг през парапета
- В „Пирогов“ спасиха бременна жена и бебето ѝ след катастрофа