„Продължаваме Промяната" свиква заседание на националния си съвет. На него ще бъде направена равносметка на представянето на партията и на коалицията с „Демократична България" на парламентарните избори на 19 април, пише Нова.
Очаква се ръководният орган да излезе със становище за приоритетите си в бъдещото 52-ро Народно събрание.
Ще бъде обсъдено и предложението на „Да, България" за подписване на коалиционно споразумение, което да регламентира органите на управление на ПП-ДБ, както и механизмите за взимане на решение и кадровата политика.
Още по темата
- Асен Василев качи меме с гълъб за Гълъб Донев (СНИМКА)
- Василев: С бюджета на Радев България е най-голямата издънка в Европа! Ставаме за смях!
- Николай Василев: Не знам как градската десница подкрепи погрома на градската левица!
- Николай Василев: Резонно е сравнението на бюджета на „Прогресивна България“ с Жан Виденов!