Вицепрезидентът Илияна Йотова и делегация, водена от премиера Кирил Петков заминават за Република Северна Македония. Поводът - в Битоля ще бъде открит нов клуб на Културен център „Иван Михайлов“.
Теодора Генчовска: Има сериозни различия с екипа на премиера
Визитата на Йотова е двудневна и беше анонсирана още преди седмица. За посещението на Кирил Петков обаче се разбра едва вчера.
Във водената от премиера Петков делегация ще участват министърът на външните работи Теодора Генчовска и нейният заместник Велислава Петрова.
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Следете най-актуалното от деня на страницата ни във Фейсбук
За забавни видеа ни последвайте в TikTok
Следвайте ни и в Инстаграм
Още по темата
- Кирил Петков за Бюджет 2026: Имах предимството Асен Василев да ми бъде финансов министър и избегнах, случващото се сега на Радев
- Как живеят заедно македонци и българи извън политиката?
- Муцунски: България никога няма да успее със сила да смени самосъзнанието на хората в Сев. Македония
- Скопие сезира НАТО и поиска извинение от София