Вчера кюстендилец е подал молба в РУ Кюстендил за издирване на 55-годишния му брат, който живее в с. Багренци и няма връзка с него. Служителите са предприели издирвателни действия. В къщата му в селото в стая на първия етаж е установен трупът на 55-годишния мъж,а в помещение на втория етаж в къщата е открит трупът на 53-годишен негов съселянин.
На място е извършен оглед от дежурна следствено-оперативна група на ОДМВР и служители на ГДНП – МВР. Следи от насилие не са открити. Труповете са закарани за аутопсия в кюстендилската болница. По случая е образувано досъдебно производство, работата продължава под надзора на Окръжна прокуратура.

Още по темата
- Жена удари капитана на самолет и принуди полета да кацне извънредно
- Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
- Арест край нощен клуб в Созопол: Откриха стотици флакони райски газ и дрога (СНИМКИ)
- Стана ясно остава ли в ареста обвиняемият за трите убийства в Угърчин
