Няма промяна в състоянието на 18-годишното момче, което беше настанено в болница „Царица Йоанна – ИСУЛ“ след тежката катастрофа снощи край Панчарево. Състоянието на момчето остава много тежко. То е с множество травми, с реална опасност за живота, съобщиха от лечебното заведение.
Настанено е в Централна реанимация на УМБАЛ „Царица Йоанна – ИСУЛ“, съобщи доц. д-р Мая Белитова, началник на Клиниката по анестезиология и интензивно лечение.
Тежка катастрофа край Панчарево
От болничното заведение добавят, че лекарите правят всичко по силите си да го стабилизират, но засега е рано за прогнози.
Припомняме, че на 6 септември три автомобила се сблъскаха край Панчарево. Вследствие на тежката верижна катастрофа един човек загуби живота си, а девет бяха ранени. Ранените в инцидента са настанени в трите големи столични болници „Света Анна“, ИСУЛ и „Пирогов“.
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Следете най-актуалното от деня на страницата ни във Фейсбук
За забавни видеа ни последвайте в TikTok
Следвайте ни и в Инстаграм
Още по темата
- Бащата на Сияна: Иде ми да си изровя детето с ковчега от земята и да не стъпя повече в България!
- Бащата на Сияна: Боби, детето, загинало на АМ „Тракия“, е племенник на мой приятел!
- Бащата на Сияна: Г-н Радев, това, което вършите с нас, е абсолютно цинично!
- Бащата на Сияна: Радев ми стисна ръката и обеща, че ще имаме среща! Не се е случила!