Автомобил изгоря на АМ "Хемус". Инцидентът е станал в около 11:00 часа малко след излизане от София, на 35-ия километър в посока Варна.
Движението временно се осъществяваше в една лента при км 36 на АМ "Хемус" в посока Варна поради горящия автомобил. Ограничена бе активната лента, като трафикът се осъществяваше по изпреварващата лента. Движението бе регулирано от пътна полиция.
Няма данни за катастрофа или пострадали.