Автомобил изгоря на АМ "Хемус". Инцидентът е станал в около 11:00 часа малко след излизане от София, на 35-ия километър в посока Варна.

Движението временно се осъществяваше в една лента при км 36 на АМ "Хемус" в посока Варна поради горящия автомобил. Ограничена бе активната лента, като трафикът се осъществяваше по изпреварващата лента. Движението бе регулирано от пътна полиция.

Кола изгоря на магистрала „Хемус” (СНИМКИ)

Няма данни за катастрофа или пострадали.