Ивелин Михайлов от „Величие“ заяви в „Денят на Дарик“, че е „огромна лъжа“ твърдението, че „Исторически парк“ ще бъде закрит. „Това е за пореден път доказателство, че в България много лесно могат да се изфабрикуват новини“, добави той.
„Огромна лъжа е, че закриваме „Исторически парк“. Това е за пореден път доказателство, че в България много лесно могат да се изфабрикуват новини и да няма наказание за това нещо. На 100% е лъжа тази новина. Искам да кажа, че един журналист е хубаво да си проверява информацията, защото нещо като се копира и публикува показва, че той не си проверява източниците. Аз не съм изпълнителен директор в „Исторически парк“, не работя в „Исторически парк“, дори не съм акционер с повече от 2%. Това бе съчинено“, заяви Ивелин Михайлов пред Божидар Русев в "Седмицата на Дарик".