Победителят от последния сезон на „Биг Брадър“ Давид вече е насочил поглед към следващото голямо предизвикателство в живота си. След като спечели риалити формата, той не само е запазил паричната награда, но и е успял да увеличи средствата си, които възнамерява да вложи в сбъдването на своята мечта.

По време на гостуването си в предаването „На кафе“ Давид разкри, че все още не е похарчил нито лев от наградата. Вместо това планира да инвестира спечеленото в собствен бизнес.

„Още не съм изхарчил парите от „Биг Брадър“. Изкарах и още малко, които ще ги инвестирам в пекарната ми“, сподели той.

Новината едва ли изненадва почитателите на шоуто. Любовта на Давид към хляба беше сред най-запомнящите се детайли от участието му, а в Къщата на Големия брат той влезе със собствена закваска в ръка.

Голямата му цел е още през тази година да отвори своя пекарна – проект, по който работи усилено през последните месеци.

„Планирам да я открия тази година“, заяви Давид, който не скри вълнението си от предстоящото начинание.

Освен за бъдещия бизнес, разговорът засегна и личния му живот. Водещата Джуджи го попита дали с половинката му Анастасия вече обмислят сватба. Давид обаче предпочете да не навлиза в подробности и не разкри дали двамата имат подобни планове.

Така засега победителят в „Биг Брадър“ запазва мълчание по темата за семейното си бъдеще, но едно е сигурно, в момента цялото му внимание е насочено към новото бизнес начинание.