Ден на траур ще бъде обявен утре в Бургас в памет на загиналите при тежък пътен инцидент тази сутрин двама полицейски служители. Това каза пред журналисти кметът на Бургас Димитър Николов, който е на мястото на инцидента.
Двама полицаи са загинали в Бургас, след като автобус с мигранти блъска патрулка
Той изказа съболезнования на семействата, близките и колегите на загиналите служители на реда. "В моите очи те са герои", каза кметът Димитър Николов.
48 човека е имало в катастрофиралия на "Трапезица" автобус (Обновява се)
На мястото на инцидента в Бургас пристигна и служебният министър на вътрешните работи Иван Демерджиев.
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Следете най-актуалното от деня на страницата ни във Фейсбук
За забавни видеа ни последвайте в TikTok
Следвайте ни и в Инстаграм
Още по темата
- Бащата на Сияна: Иде ми да си изровя детето с ковчега от земята и да не стъпя повече в България!
- Бащата на Сияна: Боби, детето, загинало на АМ „Тракия“, е племенник на мой приятел!
- Бащата на Сияна: Г-н Радев, това, което вършите с нас, е абсолютно цинично!
- Бащата на Сияна: Радев ми стисна ръката и обеща, че ще имаме среща! Не се е случила!