За шофиране след сериозно количество алкохол- 2,30 промила, в ареста на МВР Враца изтрезнява 53-годишен мъж.
На 27.06.2023г., в 19.50ч. в гр.Враца е спрян за проверка лек автомобил, управляван от 56-годишен водач.
Пробата за алкохол е положителна – 2,30 промила. Мъжът е задържан в РУ Враца за срок до 24 часа.
Образувано е бързо полицейско производство по чл. 343б от НК.
Още по темата
- Арест край нощен клуб в Созопол: Откриха стотици флакони райски газ и дрога (СНИМКИ)
- Задържаха българин за схема за подкуп от 100 000 евро в Румъния
- Пуснаха под домашен арест Стоян Колев
- Фенове на Стоян Колев направиха демонстрация в защита на тиктокъра, хванат да кара под въздействието на наркотици