Златните момичета, както ги наричат всички в школата на Севлиево Лейдис - девойки до 13 години, започнаха изключително силно сезона и грабнаха сребърните медали в силния турнир Пълдин къп. В своята група детелинките спечелиха по безапелационен начин всичките си мачове след победи над Сливен (4:1), Чавдар (22:0), Славия (6:0) и Лудогорец (4:1) и голова разлика 36 отбелязани и само два допуснати гола.

В първия си мач срещу ФК Сливен и след пълна доминация през цялата среща, резултата бе открит в 10-тата минута от капитанката Рая Ангелова след перфектно изпълнен ъглов удар на Ирен Георгиева. В края на първото полувреме Даниела Георгиева покачи на 2:0 след силен удар. През второто полувреме отново Севлиево Лейдис владееше играта въпреки допуснатия гол в началото. Малко след това Ния Петрова технично отбеляза третия гол за Севлиево Лейдис след асистенция на Ирен Георгиева. Четири минути по-късно отново Ирен Георгиева изведе сама срещу вратарката Мария Сандулова, която отбеляза за крайното 4:1.

Във втория си мач, Севлиево Лейдис разгроми Чавдар- Троян с двуцифрения резултат 22:0. Шест гола отбеляза Ния Петрова, по три гола отбелязаха Рая Ангелова, Мария Сандулова, Мария Костадинова и Биляна Хесапчиева, два гола добави Ирен Георгиева и по един Даниела Георгиева и Рая Тодорова. Вратарките Ивайла Блажева и Десислава Златева запазиха мрежата си суха в този и в следващия мач със Славия.

В третия си мач за деня и трети в групата, Севлиево Лейдис срещна отбора на софийския Славия. Още в 30-тата секунда резултата можеше да бъде открит от нападателката Никол Карагьозова след перфектно изпълнен ъглов удар от Ирен Георгиева. Четири минути по-късно Ния Петрова центрира в наказателното поле към Мария Сандулова, която откри резултата. Две минути по-късно резултата стана 2:0 след нова асистенция на Ирен Георгиева към Никол Карагьозова. В 10-тата минута Рая Ангелова бе близо до трети гол след техничен удар от корнер уцелил горната греда. Пет минути преди края на първото полувреме детелинките отказаха тотално именития си противник след трети гол дело на Ирен Георгиева след изстрел извън наказателното поле. Минута по-късно момичетата на Севлиево Лейдис отбелязаха четвърти гол след центриране от ъглов удар на Ния Петрова към капитанката Рая Ангелова. Второто полувреме започна отново с пълна доминация на Севлиево Лейдис, като няколко греди спасиха Славия от двуцифрен резултат. Десет минути преди края на мача, Мария Сандулова се възползва от грешката на белите и отбеляза за 5:0. Крайното 6:0 отбеляза Никол Карагьозова.

След отличното си представяне в трите мача, Севлиево Лейдис излезе срещу именития си съперник Лудогорец с пълен актив от точки и голова разлика 32 отбелязани и само един допуснат гол. Както във всички мачове досега по-активния и доминиращ през цялата среща отбор беше този на Севлиево Лейдис. Още в 9-тата минута резултата бе открит след далечен изстрел на нападателката Мария Сандулова. След куп пропуски и игра единствено в половината на Лудогорец, в края на първото полувреме отново Мария Сандулова отбеляза за 2:0. В първите минути на второто полувреме Ирен Георгиева показа своята техника като преодоля няколко защитнички на Разград и покачи за класическото 3:0, като с този резултат Севлиево Лейдис тотално подчини съперника си. Минути по-късно след силен удар Даниела Георгиева записа името си сред голмайсторите за 4:0. В края на срещата разградчанки върнаха едно попадение след пряк свободен удар.

След пълната доминация в групата, пълен актив от 12 точки и голова разлика 36 отбелязани и само два допуснати гола, Севлиево Лейдис излезе във финала срещу домакините от Пълдин. През първите минути домакините имаха превес и успяха да отбележат гол. Въпреки, че силите се изравниха в средата и особено в края на срещата, Пълдин спечелиха домакинския турнир с минималното 1:0. Въпреки загубата, Севлиево Лейдис показа най-силната и постоянна игра, като доминираше и показа атакуващ и красив стил на игра.

Състав на Севлиево Лейдис - Ивайла Блажева (вратар), Рая Ангелова (капитан), Даниела Георгиева, Рая Тодорова, Ирен Георгиева, Мария Сандулова, Ния Петрова, Никол Карагьозова, Мария Костадинова, Биляна Хесапчиева, Десислава Златева.