Двубоят между “Родопа” (Смолян) и “Розова долина” (Казанлък) започна с половин час закъснение, заради катастрофа с автобуса на “Розите”. Двубоят от “Трета лига”-Югоизточна група трябваше да се играе днес  от 15:00 часа на Стадион “Септември”, в смолянския квартал “Райково”, но се оказа, че гостите не могат да дойдат на време, тъй като автобусът им е претърпял леко пътнотранспортно произшествие в рамките на Асеновград. За радост няма пострадали.

Срещата завърши с победа за “Родопа” с 2:0, с голове на Радослав Узунов в 29 - та минута и Теодор Стефанов в 71 - та минута. Гостите нямаха нито един удар в рамката на вратата на “Родопа”, като и двата отбора завършиха двубоя с човек по-малко, след като главният рефер Рюстем Карагарен показа червени картони на Антон Белюков и Ивайло Димитров.